.

 • -10,00 zł

MAMA RZĄDZI - prezent na DZIEŃ MAMY koszulka z nadrukiem

66,90 zł
56,90 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto
Rozmiar
Kolor
Ilość:


Opis produktu:Ciesz się wyjątkową okazją, by docenić swoją mamę. Nasza koszulka z nadrukiem "MAMA RZĄDZI" to idealny prezent na Dzień Mamy. Wybierz kolor i rozmiar, a my zajmiemy się resztą - dostarczymy Ci pięknie zapakowaną koszulkę w eleganckim pudełku prezentowym. Dodaj dedykację i spraw, by twoja mama poczuła się wyjątkowo.

Cechy produktu:

 • Model: Damski T-shirt 129 Basic
 • Kolor koszulki: Biały lub czarny - podaj nam po zamówieniu
 • Rozmiar: Do wyboru z listy rozmiarów
 • Marka: Umodo
 • Rodzaj nadruku na koszulce: DTG
 • Maksymalne pole nadruku: A4 (210 x 297 mm)
 • Umiejscowienie nadruku: Standardowo z przodu koszulki
 • Skład materiałowy: 100% bawełna miła w dotyku
 • Gramatura: 160g/m2
 • Nadruk odporny na ścieranie i środki chemiczne

Opis: Wiadomo co nie, że najlepsza na świecie mama jest. Kto mogły być inny. Przekaż wielkie serce mamie i pokażcie jej, że lepszej niż ona na świecie nie ma. Wyjątkowy wzór w pięknych kolorach sprawdza się do chodzenia na co dzień. Koszulkę możesz wybrać w kolorze białym lub czarnym, a od nas w prezencie na prezent otrzymasz eleganckie pudełko prezentowe z miejscem na dedykację. Bez problemu możesz także wysłać ten prezent bezpośrednio do solenizantki - od nas wystarczy, że podasz nam adres, a my w wielkiej tajemnicy zrobimy mega niespodziankę.

Cechy: Nasze koszulki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a nadruk jest odporny na ścieranie i środki chemiczne. Dzięki temu mama będzie mogła cieszyć się nią przez długi czas. Damski T-shirt 129 Basic to wygodny i komfortowy model, który idealnie sprawdzi się na co dzień. Dodaj do tego wyjątkowy nadruk i masz idealny prezent na Dzień Mamy.

Podsumowanie: MAMA RZĄDZI - prezent na DZIEŃ MAMY koszulka z nadrukiem to idealny sposób, by pokazać swojej mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz. Wybierz kolor i rozmiar, a my dostarczymy Ci pięknie zapakowaną koszulkę w eleganckim pudełku prezentowym. Dodaj dedykację i spraw, by ten dzień był wyjątkowy. Nasze koszulki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a nadruk jest odporny na ścieranie i środki chemiczne, dzięki czemu mama będzie mogła cieszyć się nią przez długi czas. To idealny prezent na Dzień Mamy dla najlepszej mamy na świecie!Wiadomo co nie, że najlepsza na świecie mama jest. Kto mogły być inny. Przekaż wielkie serce mamie i pokażcie jej, że lepszej niż ona na świecie nie ma.

Wyjątkowy wzór w pięknych kolorach sprawdzające się do chodzenia na chodzenia. Koszulkę może wybrać w kolorze białym oraz czarnym, a od nas w prezencie na prezent otrzymujesz eleganckie pudełko prezentowe z miejscem na dedykację. Bez problemu możesz także wysłać ten prezent bezpośrednio do solenizantki od nas wystarczy, że podasz nam adres, a my w wielkiej tajemnicy zrobimy mega niespodziankę.

Opis

Produkt
Koszulki
Typ:
Dzień mamy

Specyficzne kody

0
0