.

JEDYNA TAKA MAMA NA ŚWIECIE - Prezent na Dzień Mamy - kubek magiczny z nadrukiem

29,90 zł
Brutto
Ilość:


Opis produktu:

JEDYNA TAKA MAMA NA ŚWIECIE - Prezent na Dzień Mamy - kubek magiczny z nadrukiem to idealny sposób, aby wyrazić swoją miłość i podziękować swojej mamie za to, że jest wyjątkowa.

Ten kubek magiczny jest wyjątkowy, ponieważ jego nadruk zmienia kolor, gdy wlejemy do niego gorącą kawę lub herbatę. Z jednej strony kubka znajduje się piękny nadruk z napisem "JEDYNA TAKA MAMA NA ŚWIECIE", a z drugiej strony możemy umieścić zdjęcie naszej mamy, które będzie widoczne po wylewaniu gorącego napoju.

Kubek jest wykonany z wysokiej jakości ceramiki, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Ponadto, kubek jest łatwy w utrzymaniu czystości - można go myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.

To idealny prezent na Dzień Mamy, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy naszej mamy i sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

Cechy produktu:

  • Wysokiej jakości ceramika
  • Łatwy w utrzymaniu czystości - można myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej
  • Kubek magiczny zmieniający kolor po wylewaniu gorącego napoju
  • Nadruk z napisem "JEDYNA TAKA MAMA NA ŚWIECIE" oraz możliwość umieszczenia zdjęcia na drugiej stronie kubka
  • Wyjątkowy i oryginalny prezent na Dzień Mamy

Poczuj się wyjątkowo i wyraź swoją miłość do swojej mamy dzięki naszemu kubkowi magicznemu z nadrukiem "JEDYNA TAKA MAMA NA ŚWIECIE - Prezent na Dzień Mamy".JEDYNA TAKA MAMA NA ŚWIECIE -  Prezent na Dzień Mamy - kubek magiczny z nadrukiem

Specyficzne kody

0
0