.

TAKA MAMA ZDARZA SIĘ RAZ NA MILIARD - Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem

29,90 zł
Brutto
Ilość:


Opis produktu:

TAKA MAMA ZDARZA SIĘ RAZ NA MILIARD - Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem to idealny sposób, aby pokazać swojej mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz. Ten wyjątkowy kubek został zaprojektowany z myślą o wszystkich matkach, które są dla nas niezastąpione i nieocenione.

Kubek wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Biały kolor idealnie pasuje do każdej kuchni i wnosi do niej dodatkową elegancję. Na kubku znajduje się nadruk z napisem "TAKA MAMA ZDARZA SIĘ RAZ NA MILIARD", który dodaje mu charakteru i sprawia, że stanowi on doskonałą ozdobę dla każdego stołu.

Ten prezent na Dzień Mamy to idealny sposób, aby wyrazić swoją miłość i szacunek dla swojej mamy. Kubek będzie przypominał jej o Twojej miłości i wdzięczności za to, co dla Ciebie zrobiła. To doskonały sposób, aby uczcić jej wyjątkowy dzień i sprawić, że poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Cechy produktu:

  • Wykonany z wysokiej jakości ceramiki
  • Biały kolor idealnie pasujący do każdej kuchni
  • Nadruk z napisem "TAKA MAMA ZDARZA SIĘ RAZ NA MILIARD"
  • Świetny prezent na Dzień Mamy
  • Dodaje charakteru i elegancji każdemu stołowi
  • Trwały i odporny na uszkodzenia

Jeśli szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy, który będzie wyjątkowy i niezapomniany, kubek TAKA MAMA ZDARZA SIĘ RAZ NA MILIARD z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To doskonały sposób, aby wyrazić swoją miłość i szacunek dla swojej mamy. Zamów już dzisiaj i spraw, aby Twój prezent był najpiękniejszym akcentem na jej specjalny dzień.TAKA MAMA ZDARZA SIĘ RAZ NA MILIARD -  Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem

Specyficzne kody

0
0