.

MAMO DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ - Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem

29,90 zł
Brutto
Ilość:


Opis produktu:

MAMO DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ - Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności i miłości dla najważniejszej kobiety w Twoim życiu. Ten piękny kubek z pewnością sprawi, że Twoja mama poczuje się wyjątkowo i doceniona.

Kubek wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Biały kolor tła i elegancki nadruk z napisem MAMO DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ w pięknej czcionce ożywią każdą poranną kawę lub herbatę. Kubek ma pojemność 350 ml, co jest idealne dla osób, które lubią pić większe ilości napojów.

Prezent na Dzień Mamy MAMO DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ - kubek biały z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent dla każdej mamy. Bez względu na to, czy jest to prezent dla mamy z okazji Dnia Matki, urodzin, imienin, czy po prostu na co dzień, ten piękny kubek z pewnością zrobi wrażenie i sprawi Twojej mamie wiele radości.

Cechy produktu:

  • Wysokiej jakości ceramika
  • Biały kolor tła z pięknym nadrukiem
  • Pojemność 350 ml
  • Łatwy do czyszczenia
  • Świetny pomysł na prezent dla mamy

MAMO DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ - Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem to idealny sposób na wyrażenie swojej miłości i wdzięczności dla najważniejszej kobiety w Twoim życiu. Ten piękny kubek na pewno sprawi, że Twoja mama poczuje się wyjątkowo i doceniona, a każda poranna kawa lub herbata będzie jeszcze smaczniejsza. To wspaniały prezent na Dzień Matki, urodziny, imieniny lub po prostu na co dzień, który z pewnością zrobi wrażenie i sprawi wiele radości. Skorzystaj z okazji i podaruj swojej mamie coś wyjątkowego!MAMO DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ - Prezent na Dzień Mamy - kubek biały z nadrukiem

Specyficzne kody

0
0