.

Blog navigation

Najnowsze posty

Opublikowany w :"2023 - Sierpień"

 
Sortuj według:
 • Koszulki na Dzień Mamy - oryginalne, wyjątkowe i pełne miłości
  Koszulki na Dzień Mamy - oryginalne, wyjątkowe i pełne miłości
  22755 Wyświetlenia

  Wyjątkowy dzień w roku, który przypada w maju, to idealny moment w którym możemy obdarować czymś wyjątkowym ważną dla nas osobę. Mowa oczywiście o Mamie i jej dniu, który obchodzimy 26 maja. Nasze Mamy kochamy i szanujemy codziennie, nie tylko od święta, ale jednak nie zawsze mamy okazję do stworzenia spersonalizowanego prezentu.

  Czytaj więcej
 • Oryginalne propozycje koszulek na Dzień Ojca
  Oryginalne propozycje koszulek na Dzień Ojca
  574 Wyświetlenia

  Czerwiec to wyjątkowy miesiąc nie tylko z powodu pięknej pogody, ale również z powodu obchodzenia Dnia Ojca. Jak co roku stajemy przed dylematem, co podarować naszemu tacie w tym wyjątkowym dniu? Odpowiedź może być prosta: oryginalną koszulkę, która idealnie odda jego charakter i pasje. Oto kilka inspiracji z umodo.pl, które pomogą Wam w tym wyborze!

  Czytaj więcej
 • Kubek z nadrukiem - idealny prezent na każdą okazję
  Kubek z nadrukiem - idealny prezent na każdą okazję
  18157 Wyświetlenia

  Kubki to gadżety, które znamy i kochamy od lat. Ich uniwersalność sprawia, że są idealnym prezentem dla każdego, niezależnie od okazji. Wyobraź sobie rano, kiedy sięgają ręki po kubek z ulubioną kawą, herbatą czy czekoladą. Co jeśli mógłbyś sprawić, by ten codzienny gest był jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki personalizowanemu nadrukowi na kubku?

  Czytaj więcej
 • Koszulki z nadrukiem 3d - skąd fenomen?
  Koszulki z nadrukiem 3d - skąd fenomen?
  9959 Wyświetlenia

  W świecie odzieży, gdzie mamy mnóstwo możliwości wyboru, jednym z największych hitów ostatnich lat stały się koszulki 3D. Co sprawia, że są one tak popularne? Ich unikatowy i realistyczny design sprawia, że nadruki wydają się wręcz wychodzić z materiału! Zwłaszcza jeśli chodzi o nadruki zwierząt – od słodkich kotków, przez dostojne psy, aż po majestatyczne lwy. Wiele osób myśli, że stworzenie takiego projektu jest trudne, ale dziś rozwiejemy te wątpliwości. Zapraszamy do lektury!

  Czytaj więcej
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 stron)
0
0